Prodej nemovitostí

Moji klienti se na mě obrací i s prodejem různých nemovitostí. Je to hlavně proto, že chtějí mít jistotu, že kupující je dostatečně bonitní, aby nemovitost koupil. Moji klienti chtějí prodat a ne prodávat. Není nic horšího, než že 2 měsíce čekáte na vyřízení úvěru, odmítáte další zájemce, a pak zjistíte, že kupující úvěr v bance nedostane. Tím, že mým hlavním oborem jsou finance a úvěrování, je pro mě snadné bonitu kupujícího dobře prověřit. Navíc mám věci podkontrolou na obou stanách a tím dokaži celý proces prodeje velmi dobře řidit směrem ke kýženému cíly.

V oblasti inzerce a právního servisu spolupracuji se společností Fincentrumreality, s. r. o., která patří mezi největší realitní kanceláře v ČR a je pro mé klienty dostatečně silný a důvěryhodny partner. Hlavní výhodou Fincentrumreality je to, že potencionálního kupce nehledají jen makléři této společnosti a inzerce na všech největších  inzertních serverech, ale dalších 2500 spolupracujících finančních poradců, kteří podobně jako já zajišťují pro své klienty bydlení , rekreaci a nemovitosti k podnikání.

Pokud cítíte, že chcete, aby se o prodej vaší nemovitosti starali opravdoví profesionálové, chcete prodat za výhodnou cenu a ne prodávat, neváhejte mě kontaktovat.

Zavřít

Neváhejte mě kontaktovat

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku.

Přidat přílohu
Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace