Kdo jsem

 

O mně

 

Jmenuji se Pavel Holomek a v oblasti financí se pohybuji od roku 2003. Za tu dobu jsem nasbíral mnoho praktických zkušeností a informací, ze kterých těžím při své praxi. Nebojím se ve složitých věcech hledat jednoduchá řešení.

V poslední době nejvíce orientuji na rizika spojená s  podnikáním a to hlavně v oblasti odpovědnosti za škody, majetku, daňové optimalizace, úvěrového financování a investic.

 

 

Naplánujte si úvodní konzultaci

Kontaktujte mě

 

kudy vedla moje cesta vzhůru

2003

První krůčky ve světě financí

Už jako mladého středoškoláka mě zajimalo účetnictví  a dokonce bych řekl, že jsem v něm ve svém ročníku vynikal. Bavilo mě optimalizovat chod firem, aby prosperovaly a zároveň platily na daních jen nezbytně nutnou částku. První opravdovou zkušenost se světem financí jsem udělal v roce 2003, kdy jsem nastoupil do životní pojišťovny Amcico. Zde jsem získal velmi dobré základy v oblasti životního pojištění, ze kterých čerpám do dnes.


2006

Chci být inovátor na čele trhu!!!

Vždy jsem chtěl svým klientům nabízet to nejlepší, co trh má. Neprodávám nic, co bych si sám nekoupil. Jsem člověk, který rád přichází s novinkami. Nahrazuji věci staré a  již nefunkční, věcmi novými a lepšími. Proto,  když na trh přišla "nová" pojišťovna AEGON s jasně expanzivní a pro klientskou politikou, chtěl jsem být u toho. 

 


 

2009

Pokud chci prodávat to nejlepší, musím mít v nabídce všechno!

V roce 2006 jsem zanamenal, že se finanční trh v České republice vyvíjí čím dál rychleji. Došlo mi, že neexistuje na světě banka, pojišťovna či jiná finanční instituce, která by  měla sílu být ve své kategorii dlouhodobě nejlepší. Konkurence se předhání a jednou vyhrává ten a za 14 dní někdo jiný. I každý klient je jiný a někteří vyžadují specifická řešení. Pokud chci pro klienta  to nej, musím mít z čeho vybírat. Proto jsem vstoupil pod hlavičkou společnosti Fincentrum do světa nezávislého poradenství.

 

 


 

2017

Úspěšní se chtějí odlišit

Moji klienti si nekupují smlouvy od Fincentra, nebo od instituce. Moji klienti si kupují smlouvy ode mě. Nesu plnou odpovědnost za to, co si ode mě koupí a proto jsem se rozhodl vybudovat svou vlastní značku PH Investor, která bude značkou důvěry, novátorství a nejvyšší profesionality. Proto jsem si také zvolil pro své podníkání heslo profesionálních vojáků řecké Sparty, kteří se vraceli domů jako vítězové nebo padli při plnění úkolu: "Se štítem, nebo na štítě"

 

 

Domluvte si osobní konzultaci

napište mi, nebo volejte na číslo
+420 777 094 728
Přidat přílohu
Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Neváhejte mě kontaktovat

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku.

Přidat přílohu
Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace