Kariéra

Asistent/ka

Do nově připravované kanceláře finančního poradce hledám parťáka do pohody i nepohody na pozici asistent/ka na plný pracovní úvazek. Pracovní doba pružná, částečně se dá řešit i formou home office.

Požaduji:

  • středoškolské vzdělání a vyšší
  • aktivní zájem o problematiku osobních i firemních financí
  • reprezentativní oblékání i vystupování
  • ochotu učit se nové věci
  •  „aktivní“ řidičský průkaz
  •  tah na „branku“ a  aktivní přístup k práci
  • a to nejdůležitější - každodenní dobrou náladu a úsměv na rtech
  • nástup ihned (případně dle dohody)

Pracovní náplň:

  • zajištění kompletního servisu spojeného s chodem kanceláře
  • zajištění občerstvení na pracovišti
  • řešení administrativy spojené se klienty
  • pochůzky po institucích (katastr, banky, pojišťovny, finanční úřad a další)

Uvítám:

  • zkušenosti s chodem právní, realitní či podobné kanceláře
  •  zkušenosti s katastrem nemovitostí, případně zkušenosti s finančním poradenstvím
  • pozitivní zkušenosti z callcenter
  • nic z toho není podmínkou, zkušenosti u nás získáte průběžně

Nabízím:

  • Příjemnou různorodou práci v atraktivním oboru
  • Možnost kariérního růstu
  • Reprezentativní pracovní prostředí
  • Plovoucí pracovní dobu dle aktuálních potřeb
  • Možnost částečně pracovat formou home office
  • Získání mnoha praktických znalostí a zkušeností pro soukromý život
  • Základní plat + osobní ohodnocení závislé na přístupu k práci a kvalitě odvedené práce + podíl na obratu společnosti. Prémie za úspěšné splnění konkrétních úkolů.
  • 1

Chcete se stát součástí elitního týmu?

Pracujte v perspektivním oboru, kde výše odměn přímo odpovídá Vašim výsledkům.
+420 777 094 728
Přidat přílohu
Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Neváhejte mě kontaktovat