Blog - novinky

15. 5. 2019
Dnes jsem narazil na velmi zajímavý příběh. Obrátila se na mě klientka s tím, že kolegovi v práci omylem shodila mobil a chtěla řešit škodu z pojištění občanské odpovědnosti.
12. 3. 2019
Po delší době mám pozitivní zprávu z oblastní úvěrování. Po období velkého zpřísňování v oblasti hypoték tu máme první vlašťovku v oblasti financování podnikatelů.
13. 12. 2018
Se začátkem podzimu přichází období, v němž je větší část dne zahalena do tmy. Pro řidiče to znamená zvýšené riziko srážky s lesní zvěří, která je také na podzim nejaktivnější. Shrnuli jsme pro vás základní pravidla prevence a chování po střetu se zvěří a také možnosti, jak co nejméně pocítit následky způsobené nehodou.
30. 10. 2018
Nabízím pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu 2+KK na Smetanově náměstí v centru Pardubic hned vedle divadla. Byt se nachází v přízemí domu,…
2. 3. 2018
Nejprve mi dovolte poděkovat za pozitivní reakce na můj poslední obecný článek o DAS, který mě motivoval k tomu trochu rozvinout myšlenku směrem k nákupu nemovitostí. Cílem toho článku je zaujmout hlavně klienty, kteří s nákupem nemovitostí mají minimální nebo žádné zkušenosti, a kterým nezbývá než doufat, že se dostali do rukou poctivé realitní kanceláře a že narazili na poctivého finančního poradce.
8. 2. 2018
Dnešní svět je plný nespravedlností a tak možná i vy cítíte, že vás potkala v životě nějaká ta křivda. Někdy to je maličkost, která vás sice mrzí, ale se kterou se snadno vyrovnáte a mávnete nad ní rukou. Někdy to může být věc fatální, která může život člověka poznamenat na celý život a je hrozné, když se cítíte absolutně bezmocný a to buď díky neznalosti zákonů, nebo díky tomu, že na případný soudní spor nemáte peníze. Nezbývá nic jiného než se vzdát, nebo existuje jiné řešení?
2. 2. 2018
Včera, dne 1.2.2018 oznámila ČNB navýšení repo sazby o 0,25%. Aktuálně se tedy tato sazba nachází na úrovni 0,75%. Naplňuje se tak první část listopadové prognózy ČNB, která předpokládá v letošním roce dvojí zvýšení úrokových sazeb. Co to znamená pro Vás klienty?
19. 12. 2017
       Sníte o krásném místě k bydlení nebo relaxaci spojeného s těsnou blízkostí přírody nedaleko Chrudimi a Pardubic? Tak je…
19. 12. 2017
Dovolte mi, abych vám všem popřál krásné prožití vánočních svátků a Nového roku. Zároveň vás chci poprvé přivítat na mých profesních stránkách, kde v…
  • <
  • 1
  • >
Zavřít

Neváhejte mě kontaktovat

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku.

Přidat přílohu
Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace